1 krabice = 4 planěk = 1.5575m2
Délka: 62.4cm - Šířka: 62.4cm
Tloušťka: 9.5mm

Každá podlaha Quick-Step® prochází jedinečným, trvalým antistatickým ošetřením. Rušivé elektrostatické výboje se tak stávají pouze špatnou vzpomínkou. Podlaha se také stává velmi vhodnou pro použití v kancelářích a obchodech.

Komerční záruka  na 5 let

Nejnáročnější testování a kontroly jsou zárukou kvality laminátu Quick-Step® . Proto poskytuje Quick-Step® záruku 25 let na vnitřní používání a 5 let na komerční aplikace.

*Viz záruční podmínky

Záruka na 25 let

Nejnáročnější testování a kontroly jsou zárukou kvality laminátu Quick-Step®. Proto dává Quick-Step® záruku 25 let na odolnost proti opotřebení.
*Viz záruční náležitosti a podmínky

Celoživotní záruka Uniclic®

Nejnáročnější testování a kontroly jsou zárukou kvalit laminátu Quick-Step®. Proto Quick-Step® poskytuje na systém Uniclic® doživotní záruku.
*Pro první instalaci a prvního vlastníka - Viz záruční podmínky a náležitosti

Vhodné příslušenství

Příslušenství Quick-Step® je k dispozici v dekoru a povrchové struktuře, která dokonale odpovídá Vaší podlaze.

Použití na podlahovém topení

Podlahu Quick-Step® lze snadno spojit s podlahovým topením. I zde se podlaha instaluje jako odpružená nebo plovoucí podlaha. Vždy si ale pamatujte, že musíte vybrat správnou podkladovou vrstvu. Zeptejte se svého prodejce nebo navštivte webové stránky.

Scratch Guard

Odolnost proti opotřebení a poškrábání
Výhody jsou zřejmé na první pohled: Vrchní vrstva laminátových podlah má speciální ochranu, díky níž si můžete krásnou podlahu s přírodním vzhledem užívat ještě déle. Všem dřevěným podlahám Quick-Step® byla udělena známka "Scratch Guard" (Ochrana proti opotřebení).

Třída 32 - EN 13329

Odolnost proti opotřebení a poškrábání
Quick-Step® je laminát s výjimečně odolnou horní vrstvou. Těžký nábytek, podpatky nebo kancelářská křesla s měkkými pojížděcími kolečky nezanechají žádné trvalé stopy.

Těmito unikátními velkými podlahovými dlaždicemi QUICK-STEP určuje trend. Je to částečně díky trvalé snaze o zdokonalování a shromažďování technických znalostí. Tyto dlaždice spojují šarm a trvanlivost originální podlahy s praktickými výhodami laminátu. Proměňte svůj dům v domov…

Arte

Nádherné dlaždice s jemnou drážkou ve tvaru V

Versailles světlýUF 1155

1 krabice = 4 planěk = 1.5575m2
Délka: 62.4cm - Šířka: 62.4cm
Tloušťka: 9.5mm

  • Velké podlahové dlaždice
  • Každá dlaždice má po obvodu jemnou drážkou ve tvaru V
  • 9,5 mm silné (masivnější zvuk)
  • Pomocí systému Uniclic® si podlahu rychle a snadno sami položíte