Palazzo

Imperio

Castello

Variano

Villa

Compact

Doplňky

Lakovaná vrstva

Dřevěná podlaha QUICK-STEP byla předem ošetřena ne méně než sedmi vrstvami kvalitního laku. Ušetří Vám to spoustu práce, času a úsilí.

Realistický vzhled

Tři různé povrchové úpravy laku, matná, hedvábná nebo saténová. Užívejte si pevnost a přírodní vzhled teto povrchové úpravy QUICK-STEP.

Odolnost proti opotřebení a poškrábání

Ochranná vrstva laku je vysoce odolná proti opotřebení. Proto byla všem dřevěným podlahám QUICK-STEP udělena známka "SCRATCH GUARD" (ochrana proti opotřebení)

Dřevěný dekor

Příroda nabízí celou řadu variací. Dřevo má různé barvy, odchylky a rozměry v závislosti na tom, z jaké části kmene stromu bylo uříznuto. Můžeme tak nabízet dřevěné podlahy rozmanitého vzhledu, charakteru a stylu. Seznamte se s našimi produktovými řadami.

PeFC

Stále častěji se lidé při stavbě a výzdobě svých domovů vyslovují ve prospěch dřeva. Zároveň ale všichni chceme zachovat naše lesy. Proto společnost QUICK-STEP o přírodu pečuje.

Dřevo které QUICK-STEP používá pro výrobu základních desek, pochází z lesů nesoucích značku PEFC.

Toto osvědčení PEFC je zárukou toho, že se jedná o trvale udržitelné lesy, které spravují uznávané a nezávislé instituce způsobem šetrným k životnímu prostředí.

Můžeme tak být pyšní na to , že naši zákazníci mají možnost těšit se z nejkrásnějších dřevěných vzorů, aniž bychom škodili našim lesům.